Vind een dokter
55

Psychologen met een beschikbare conventie in Brussels Gewest

Over de zorgverlener
Psychologue pour adolescents et adultes. Individuel, couple et famille. Systémique et hypnose.

Centre Médical du Parc Brugmann, Avenue Bourgmestre Jean Herinckx 12A, Uccle

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener
Psychologue clinicienne et psychothérapeute. Adolescentes et adultes. Français, anglais, italien.

Avenue du Général de Gaulle 8, Ixelles

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener
Enfants et adolescents (conventionnée), adultes. Traumatismes, dépression, anxiété, autisme.

Beschikbaarheid op afstand

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener

Wie ben ik? Hoewel deze vraag aan de oppervlakte de eenvoudigste lijkt, omvat zij in feite een subtiele mengeling van betekenissen, waarden, voorstellingen, ervaringen, beelden, vaardigheden en nog veel meer. Het lijkt dus erg moeilijk om deze vraag in een paar regels te beantwoorden, maar dat ga ik toch doen om u een zo getrouw mogelijk beeld te geven van de therapeut die ik ben. Mijn ervaring heeft mij geleerd dat de moeilijkheden die personen ondervinden vaak verband houden met relationele en emotionele assen. Ik pas effectieve psychotherapietechnieken toe om patiënten te helpen zichzelf te begrijpen en hen aan te moedigen een nieuwe houding aan te nemen ten opzichte van de uitdagingen waarmee ze worden geconfronteerd. Ik benader de moeilijkheden van mijn patiënten vanuit een systemisch perspectief, dat al uw inter-persoonlijke relaties omvat, maar ook vanuit een meer gedragsmatig perspectief, dat zich richt op uw denkpatronen, d.w.z. de manier waarop u de wereld om u heen waarneemt en interpreteert. Ik maak ook gebruik van Ericksoniaanse hypnose, waarmee ik zeer effectief kan werken aan een reeks alledaagse moeilijkheden, met een focus op uw emotionele gevoelens in plaats van uw persoonlijke geschiedenis. Het is van essentieel belang in gedachten te houden dat therapie geen toverformule is die onmiddellijk al uw problemen zal oplossen, maar een proces dat evenveel investering van de patiënt als van de therapeut vereist. Uiteindelijk kunnen kleine veranderingen, zoals leren omgaan met gevoelens van verdriet of angst, leiden tot grote overwinningen. Ik probeer je eigen reflectie en bronnen te stimuleren, zodat je weer contact met jezelf kunt maken. Mijn benadering van therapie staat een niet-pathologische lezing van uw ervaring voor, om met u samen te werken in een vertrouwensrelatie op korte of lange termijn, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Master in Publiek Recht en Politieke Wetenschappen en ik heb besloten mijn opleiding af te ronden met een diploma in Klinische Psychologie om dichter bij de moeilijkheden te kunnen staan van de mensen die ik begeleid. Ik ben ook opgeleid in Ericksoniaanse Hypnose, een diploma dat is gecertificeerd door l'Arche, Parijs, en ook in Multidimensionele Gezinstherapie (MDFT), een diploma van de afdeling psychiatrie van het Brugmann-ziekenhuis, om koppels en gezinnen effectief te kunnen helpen. Wat mijn passies betreft, ik ben danser en muzikant, muziekproducer, beatmaker, multi-instrumentalist. Dans en muziek zijn voor mij twee bevoorrechte uitdrukkingsmiddelen met aanzienlijke middelen.

Avenue Louise 251, Ixelles

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener

FR: Psychologue clinicienne agréée de l’enfant, de l’adolescent et de la famille (UCL) . Formé à l’approche multidisciplinaire de la maltraitance des enfants et adolescents. Tout au long de mon parcours, j’ai travaillé avec diverses population. Grâce à mes expériences au sein de mes études, en psychiatrie, en consultation au sein d’une maison médicale, j’ai pu accompagner des adolescents et adultes ayant divers symptômes.Je m’adapte à la demande et aux besoins du patient tout en me basant sur différentes connaissances psychanalytiques, systémique. Je propose des consultations individuelles ou en famille pour diverses situations. J’accueille les enfants, adolescents et adultes ayant besoin d’un espace bienveillant au sein duquel ils peuvent déposer. Je suis disponible à vous écouter, vous accompagner et vous soutenir tout en respectant le secret professionnel. N’hésitez pas à me contacter pour davantage d’informations. TR: Cocuk, ergen ve aile klinik psikoloğu (UCL). Çocuk ve ergen istismarları konusunda eğitim aldim. Kariyerim boyunca çeşitli danışanlarla çalıştım. Eğitimim sırasında, psikiyatride ve bir tıp merkezinde danışman olarak edindiğim deneyimler sayesinde, çeşitli semptomları olan ergenler ve yetişkinlerle çalışabildim. Psikanalitik ve sistemik bilgilere dayanarak hastanın ihtiyaçlarına ve isteklerine uyum sağlıyorum.Çeşitli durumlar için bireysel veya aile danışmanlığı sunuyorum. Duygularını ifade edebilecekleri şefkatli bir alana ihtiyaç duyan çocukları, gençleri, ve yetişkinleri kabul ediyorum. Mesleki gizliliğe saygı göstererek sizi dinlemeye, eşlik etmeye ve desteklemeye hazırım. Daha fazla bilgi için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Centre PsyCol Schuman Lalaing

Rue Jacques de Lalaing 49, Etterbeek

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener
Accompagnement bienveillant des enfants, ados, couples et familles à Ixelles et Uccle.

Rue Georges Lorand 7, Ixelles

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener
psychologue spécialisée dans le bien-être émotionnel. Parlant français, anglais, arabe Moyen-Orient.

Place Madou 8, Sint-Joost-ten-Node

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener
Thérapie Cognitivo Comportementale - Africain - Racisme
Medisch Centrum Sint Antonius

Avenue Victor Jacobs 8, Etterbeek

Volgende beschikbaarheid Alles zien
Over de zorgverlener

Frédérique Eberhaerd, klinisch psychologe met een diploma van de UCL, heet u welkom in haar praktijk in de Rue Egide Winteroy 19A in Sint-Agatha-Berchem. Dankzij haar ervaring in psychiatrische instellingen kan zij omgaan met angststoornissen, emotioneel beheer, depressie, affectieve stoornissen, laag gevoel van eigenwaarde, enz. Zij is gepassioneerd door geestelijke gezondheid en welzijn. Ze heeft een grote interesse in het welzijn van haar patiënten. Zij luistert op een zorgzame manier naar haar patiënten en biedt een kader van vertrouwen en veiligheid. Zij ontvangt kinderen, adolescenten en volwassenen die psychologische zorg nodig hebben. Aarzel niet om contact met haar op te nemen indien u vragen hebt per e-mail of telefoon. Je bent in goede handen!

Centre pluridisciplinaire La Colombe

Rue Egide Winteroy 19A, Sint-Agatha-Berchem

Volgende beschikbaarheid Alles zien
U bent Psycholoog in Brussels Gewest en u staat niet tussen deze zoekresultaten?

Voeg uw praktijk in enkele klikken toe!

Uw praktijk toevoegen

Recent gezochte zorgverleners


Psychologen

De psycholoog is werkzaam op paramedisch gebied, bestudeert het menselijk gedrag (psychologische en mentale functies) en is gespecialiseerd in de behandeling van psychische stoornissen (zoals angst- en fobische stoornissen, gedragsproblemen en communicatieproblemen). Hij kan ingrijpen bij burn-out, depressie, eetstoornissen of stress. .


Leden kunnen de prijzen raadplegen en krijgen toegang tot onze functionaliteiten
Leden kunnen de prijzen raadplegen en krijgen toegang tot onze functionaliteiten

Ga verder met

of registreer met uw e-mailadres

Het wachtwoord moet minstens 6 tekens en 1 hoofdletter bevatten
Een nieuwe gebruikersnaam en wachtwoord

Vul het e-mailadres in dat u gebruikt heeft om u te registreren bij doctoranytime en we sturen u een nieuwe code

Uw gegevens zijn in goede handen
doctor-graphic doctor-graphic

Volgens de nieuwe Europese regelgeving AVG (Algemene Verordening Gegevensbescherming) geldig vanaf 25 mei 2018, update doctoranytime zijn algemene gebruiksvoorwaarden.

Ons doel is: u toelaten om te begrijpen waarvoor uw data wordt gebruikt, hoe we die data beschermen, u te informeren over uw rechten en hoe die te gebruiken.

Onze termen en voorwaarden veranderen maar ons engagement voor uw persoonlijke data blijft hetzelfde:

  • doctoranytime verkoopt niet noch geeft geen persoonlijke data vrij die wordt verzameld aan derde partijen.
  • doctoranytime deelt enkel persoonlijke data voor de uitvoering waar de gebruiker toestemming voor heeft gegeven.
  • doctoranytime draagt ​​geen van de persoonlijke gegevens van de gebruiker over buiten de Europese Economische Ruimte of op een andere manier dan hierboven niet is vermeld.

Vind al onze verplichtingen in ons Privacybeleid

Gebruiksvoorwaarden

HOE ONS BEREIKEN

De gebruiker kan contact opnemen met DOCTORANYTIME via volgende gegevens: DOCTOR ANYTIME BELGIUM SPRL, +32 4 349 94 85, E-mail: [email protected]

Gefeliciteerd!!

Uw registratie is voltooid.

Doe een Videoconsultatie met een professional in de gezondheidszorg

Maak een afspraak voor een Videoconsultatie in 3 klikken en voer uw consultatie met uw zorgverleners onmiddellijk uit vanaf uw smartphone, tablet of pc.

home
Raadpleeg uw zorgverlener vanuit het comfort van uw huis
time
Krijg onmiddellijk een afspraak
data
Beveilig uw peroonlijke gegevens

Het enige wat u hoeft te selecteren is de optie maak een afspraak voor een Videoconsultatie.

MAAK EEN AFSPRAAK
Helaas zijn er op dit moment geen specialisten beschikbaar...
 doctor

Deel uw e-mail en we zullen contact met u opnemen als een praktijkmedewerker beschikbaar is voor een directe consultatie.

Uw email is succesvol verzonden

We zullen u per e-mail op de hoogte stellen als een praktijkmedewerker beschikbaar wordt. Ondertussen kunt u gerust zoeken naar andere specialisten die vandaag of in de komende dagen beschikbaar zijn.

Filters
  • Beschikbaarheden
  • Betaalwijze
  • Extra filters Verwijder
  • Talen
  • Diensten
  • Expertise