Beste,
Rouwen om een moeder is ontzettend zwaar, en het is normaal dat dit tijd vraagt. Wat vaak helpt, is ruimte maken voor je emoties, praten over je verlies, steun zoeken bij mensen die je vertrouwen, en betekenisvolle rituelen of herinneringsmomenten creëren. In therapie kunnen we samen kijken hoe je met de pijn kan omgaan én tegelijk terug verbonden raakt met dagelijkse dingen die steun en kracht geven.
Je hoeft dit niet alleen te dragen. Begeleiding kan het proces echt verlichten.
Met vriendelijke groet,
Ayse Kilinc
Psycholoog
Psycholoog | Londerzeel
Het rouwen is normaal. Indien U echt hulp nodig hebt, hypnose en EMDR kunnen helpen.
Niewe partner |
Psychotherapeut | Vorst
Voor rouwen moet je vooral je tijd nemen; en je hoeft dat vooral niet alleen te doen. Er over praten helpt; dus lucht je hart.
Dat kan ook altijd bij mij als je wil: https://spiritworks.be/therapie/contact/
Niewe partner |
Psychotherapeut | Heist-op-den-Berg
Beste
Rouw is iets wat heel normaal is en enige tijd vergt. Het is belangrijk om hier voldoende tijd voor te nemen door stil te staan bij jouw verlies en wat dit in jou en jouw leven teweeg brengt. Wanneer er stukken zijn die nog niet zijn afgesloten en je emotioneel weerhouden om je leven verder op te nemen dienen deze via therapie bekeken en verwerkt te worden. Veel sterkte!
Johan
Niewe partner |
Psychotherapeut | Ghoy
De inhoud van de antwoorden is uitsluitend bedoeld voor informatieve doeleinden en dient louter niet als vervanging van medisch advies
Stel uw vraag anoniem Stel uw vraag gratis
We mailen u zodra een specialist antwoordt.
Er is een onverwachte fout opgetreden, maar we werken eraan. Probeer opnieuw.