Mobilisatie oefeningen!
Kinesist
|
Sint-Jans-Molenbeek
Er bestaan goede oefeningen voor de nek . U mag altijd bellen voor info
Kinesist
|
Rijkevorsel
Dit kan of een probleem zijn van je spieren of een probleem zijn ter hoogte van de wervels. Indien je pijn hebt bij het draaien naar links en rechts en je hebt hierbij ook pijn in de armen , dan raad ik aan naar de huisarts te gaan, dan kan het zijn dat er zenuwen gekneld raken en dan moet dit verder onderzocht worden. Indien je enkel ter hoogte van de nek last hebt dan vraag je best aan je huisarts een doorverwijzing naar een kinesist die ook manuele therapie heeft gestudeerd, zodat als het een probleem is ter hoogte van de wervels en niet van de spieren ,deze je dan ook direct kan manipuleren (kraken) . Daarna zal de pijn snel beter zijn. I...ndien het na testing toch een spierprobleem is, zal de kiné door middel van stretching, compressie eventueel dry needling de betreffende spieren kunnen losmaken en zal je daarna ook van je pijn verlost zijn. Meer lezen
Kinesist
|
Zottegem
Dit kunnen zowel gespannen spieren zijn alsook wervels die geblokkeerd zitten. Een combinatie van de 2 is ook mogelijk. Indien geen beterschap, toch es laten nakijken.
Kinesist
|
Gent
Hallo, u heeft waarschijnlijk spiertrekkingen in u nek en schouders. U kunt een afspraak maken via doctoranytime of u kunt me bellen om eerder een afspraak te hebben ! Ondertussen kunt u iets warm zoals een warmwaterkruiken op je schouders en nek leggen.
Kinesist
|
Waterloo
Dag,
U moet consultaties nemen bij specialisten zoals dokter of kinesist en zien wat gebeurt er.
Kinesist
|
Jette
De inhoud van de antwoorden is uitsluitend bedoeld voor informatieve doeleinden en dient louter niet als vervanging van medisch advies
Stel uw vraag anoniem Stel uw vraag gratis
We mailen u zodra een specialist antwoordt.
Er is een onverwachte fout opgetreden, maar we werken eraan. Probeer opnieuw.