Vind een dokter
6

Kinderartsen voor de Behandeling eetstoornissen

Volgende beschikbaarheid
  • Docteur Angélique Lhomme est une Pédiatre avec près de 15 ans d'expérience. Elle est spécialisé dans la pédiatrie général, la Gastro pédiatrie ainsi que l'hypnose. Elle est diplômé de l'Université de liège depuis 2005 en pédiatrie. Elle exerce aujourd'hui dans plusieurs cabinets dont le CHR Citadelle liège, ainsi que le CHBA Seraing et le CHBA Waremme. N'hésitez pas à la contacter !

    Toon meer
Volgende beschikbaarheid
  • Kinderarts in Chastre, Dr. Marie François heet u welkom in zijn kantoor maandag tot vrijdag, en begeleiden uw kinderen tijdens hun groei. In het weekend en op feestdagen, neem dan contact op met het aantal kinderen permanentie van Brabant, van 8 tot 19u op 010 45 24 44. /> Dr. Marie François op de volgende tijden: /> Dinsdag: 16h om 17.40 < br /> woensdag: van 15:20 tot 04:20 en 17:20 tot 18u /> Donderdag: vanaf 16:40 tot 17u en 18u op 18:40 /> en met vrijdag: 02:40 om 15:40 en 16:40 tot 18u /> /> worden de volgende slots gereserveerd voor noodgevallen: /> Maandag: van 17u tot 19u /> Dinsdag: vanaf 17:40 om 18:40 /> Woensdag: van 16:20 om 17:20 /> Donderdag: van 17u tot 18u /> en met vrijdag: 15:40 om 04:40 p.m .. /> /> U kunt contact opnemen met de arts voor een andere vraag, klik op "hulp nodig". Inhoud vertaald door google translate

    Toon meer
  • Kinderarts Bogdan Dima studeerde aan de "Carol Davila" Universiteit voor Geneeskunde en Farmacie in Boekarest. Hij behaalde zijn eerste graad in de algemene geneeskunde in 2001 en vervolgde zijn studies om zich te specialiseren in de pediatrie in 2007. Hij volgde deze specialisatie terwijl hij ervaring opdeed sinds hij in 2001 begon te praktiseren in het klinisch instituut "Fundeni". Met deze ervaring bleef hij de geneeskunde beoefenen in verschillende Europese departementen. Hij heeft zijn praktijk in Frankrijk uitgeoefend in het Centre Hospitalier de Compiègne; daarna is hij naar België gekomen om zijn praktijk uit te oefenen in het Centre Hospitalier Universitaire "Marie Curie" (Charleroi) en in de Clinique de l'Europe (Brussel). Deze ervaringen, aangevuld met talrijke onderzoeken, lidmaatschap van verenigingen en deelname aan talrijke conferenties, stellen Dr. Dima in staat de nodige en aangepaste zorg te verlenen aan zijn patiënten. Hij is drietalig in het Frans, Engels en Roemeens en kan u op donderdag ontvangen voor een consultatie van gemiddeld 20 minuten.

    Toon meer
Volgende beschikbaarheid
  • Dr Assaad Salamé is kinderarts met 15 jaar ervaring. Hij is gespecialiseerd in algemene pediatrie en pediatrische gastro-enterologie. Hij is in 1999 afgestudeerd in de geneeskunde aan de Université Libre de Bruxelles. Hij heeft in verschillende instellingen gewerkt, zoals het HUDERF, het CHU Ambroise Paré in Bergen, de Clinique de la Basilique (CHIREC) en in verschillende particuliere praktijken. Met zijn jarenlange ervaring en zijn lidmaatschap van talrijke verenigingen zoals BEPSGHAN (Belgische Vereniging voor Pediatrische Gastro-enterologie) of GFHGNP (Franstalige groepering voor pediatrische hepatologie, gastro-enterologie en voeding), zal Dr Salamé u met plezier ontvangen in zijn praktijk in Waterloo.

    Toon meer
  • Dr. Zoé Ouchinsky is een kinderarts met twee jaar ervaring. Ze is gespecialiseerd in monitoring en preventie, acute en chronische ziekten en kindervoeding. Ze is afgestudeerd aan de ULB in geneeskunde sinds 2015 en in kindergeneeskunde sinds 2017. Naast de HUDERF verwelkomt ze je op maandagochtend en donderdagavond in haar kantoor in Elsene.

    Toon meer

Hulp nodig ?

Leden kunnen de prijzen raadplegen en krijgen toegang tot onze functionaliteiten
Leden kunnen de prijzen raadplegen en krijgen toegang tot onze functionaliteiten

Ga verder met

of registreer met uw e-mailadres

Het wachtwoord moet minstens 6 tekens en 1 hoofdletter bevatten
Een nieuwe gebruikersnaam en wachtwoord

Vul het e-mailadres in dat u gebruikt heeft om u te registreren bij doctoranytime en we sturen u een nieuwe code

Uw gegevens zijn in goede handen
doctor-graphic doctor-graphic

Volgens de nieuwe Europese regelgeving AVG (Algemene Verordening Gegevensbescherming) geldig vanaf 25 mei 2018, update doctoranytime zijn algemene gebruiksvoorwaarden.

Ons doel is: u toelaten om te begrijpen waarvoor uw data wordt gebruikt, hoe we die data beschermen, u te informeren over uw rechten en hoe die te gebruiken.

Onze termen en voorwaarden veranderen maar ons engagement voor uw persoonlijke data blijft hetzelfde:

  • doctoranytime verkoopt niet noch geeft geen persoonlijke data vrij die wordt verzameld aan derde partijen.
  • doctoranytime deelt enkel persoonlijke data voor de uitvoering waar de gebruiker toestemming voor heeft gegeven.
  • doctoranytime draagt ​​geen van de persoonlijke gegevens van de gebruiker over buiten de Europese Economische Ruimte of op een andere manier dan hierboven niet is vermeld.

Vind al onze verplichtingen in ons Privacybeleid

Gebruiksvoorwaarden

HOE ONS BEREIKEN

De gebruiker kan contact opnemen met DOCTORANYTIME via volgende gegevens: DOCTOR ANYTIME BELGIUM SPRL, +32 4 349 94 85, E-mail: [email protected]

Gefeliciteerd!!

Uw registratie is voltooid.

Doe een Videoconsultatie met een professional in de gezondheidszorg

Maak een afspraak voor een Videoconsultatie in 3 klikken en voer uw consultatie met uw zorgverleners onmiddellijk uit vanaf uw smartphone, tablet of pc.

home
Raadpleeg uw zorgverlener vanuit het comfort van uw huis
time
Krijg onmiddellijk een afspraak
data
Beveilig uw peroonlijke gegevens

Het enige wat u hoeft te selecteren is de optie maak een afspraak voor een Videoconsultatie.

MAAK EEN AFSPRAAK
Filters